4ο Γυμνάσιο Ηλιούπολης

4ο Γυμνάσιο Ηλιούπολης!
Το σχολείο μας είναι πρωινό. Bρίσκεται στην οδό "Βάκχου 13 και Γράμμου".
Το κτίριο του σχολείου μας!
Στεγάζεται σε κτίριο που κατασκευάστηκε το 1980. Διαθέτει εγκαταστάσεις (γήπεδο μπάσκετ, βόλεϊ).
Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων!
Διαθέτει αίθουσα πολλαπλών χρήσεων.
Εργαστήριο Πληροφορικής!
Αίθουσα Η/Υ
Εργαστήριο Τεχνολογίας!
Εργαστήριο Τεχνολογίας
Η ιστοσελίδα μας!
Στην ιστοσελίδα μας μπορείτε να ενημερώνεστε για τις δραστηριότητες των μαθητών/τριών του σχολείου μας, όπως θεατρικές παραστάσεις, περιβαλλοντικά και πολιτιστικά προγράμματα, αρθρογραφία , για τις εκπαιδευτικές επισκέψεις που πραγματοποιούνται κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους.
Αίθουσα Αισθητικής Αγωγής

Παράλληλη στήριξη

Για την έγκριση νέας και ανανέωση παράλληλης στήριξης, σχολικού έτους 2018-2019, καλούνται οι γονείς-κηδεμόνες να προσέλθουν στη Δ/νση του σχολείου, Τρίτη, 13/6/2018

και ώρα 11.00πμ, προκειμένου να αιτηθούν γραπτώς το αίτημα για παράλληλη στήριξη προσκομίζοντας τη γνωμάτευση του ΚΕΔΔΥ σε ισχύ (για μαθητές που θα εγγραφούν στην Α΄Γυμνασίου).

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΕ ΓΕΛ και ΕΠΑΛ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από 14 έως 31 Μαϊου 2018 οι αιτήσεις εγγραφής και δήλωσης προτίμησης για ΓΕΛ και ΕΠΑΛ.

Οι αιτήσεις γίνονται μέσω της εφαρμογής e-eggrafes  στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://e-eggrafes.minedu.gov.gr συμπληρώνοντας όλα τα απαραίτητα στοιχεία.

Η εγκύκλιος σε μορφή pdf

4ο Γυμνάσιο Ηλιούπολης

Copyright © 2015. All Rights Reserved.